ziemne i budowlane

W TS Mielewczyk wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty ziemne i budowlane. Każda budowa wymaga odpowiedniego przygotowania terenu, dlatego zajmujemy się takimi pracami jak wycinka drzew, usuwanie zarośli czy niwelacja terenu, dzięki której miejsce pod budowę będzie odpowiednio oczyszczone i idealnie wyrównane. Przeprowadzamy rzetelne obliczenia pod solidne fundamenty każdego budynku, a także wykopy pod fundamenty czy przyłącza mediów budowlancyh. Zajmujemy się również inwestycjami drogowymi jak np. korytowanie czy przygotowanie terenu pod zabudowę drogi, a także prace brukarskie związane z układaniem kostki brukowej, płyt drogowych, yumb, ażurowych, utwardzaniem dróg dojazdowych, ścieżek rowerowych, podjazdów i parkingów.

Nasza fachowa kadra wysoce wykwalifikowanych pracowników budowlanych jest gwarancją wysokiej jakości naszych usług oraz terminowo realizowanych przez nas prac. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, wiemy jak ważne jest dokładne zaplanowanie i dobra organizacja każdej pracy budowlanej. Wszystkie nasze usługi wykonujemy niezwykle sprawnie i solidnie, a nasi pracownicy przestrzegają najwyższych zasad bezpieczeństwa. Możemy poszczycić się wysoką elastycznością i indywidualnym podejściem przy negocjacjach z każdym klientem.

Wszystkie roboty wykonujemy zgodnie z planem, a nasi specjaliści mogą wykazać się gruntowną wiedzą i wysokimi umiejętnościami operowania specjalistycznymi maszynami.

OFERUJEMY USŁUGI ZIEMNE I BUDOWLANE NA TERENIE GOŁUBIA I WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO:

wywóz urobku gruzu

wymiana gruntów, utwardzanie poboczy, korytowanie dróg.

wykop pod fundamenty

wykopy, przygotowanie terenu pod budowę, zasypywanie fundamentów, wyrównywanie i formowanie działki.

układanie płyt drogowych

yumb, ażurowych, budowa parkingów, roboty drogowe.

odśnieżanie

parkingów, placy, dróg

NA WYPOSAŻENIU POSIADAMY NOWOCZESNE MASZYNY I SPRZĘTY ZAWSZE SPRAWNE I GOTOWE DO UŻYCIA:

– ładowarki;

– koparki kołowe LIEBHERR;

– zagęszczarki  400 kg ;

– zagęszczarki 100 kg;

– samochody dostawcze typu plandeka.

– ciągniki siodłowe z naczepami typu wywrotka.

Aby sprostać Państwa wymaganiom oraz dostosować się do potrzeb i oczekiwań naszych nowych, jak i stałych klientów stale poszerzamy wachlarz naszych usług. W razie pytań i wątpliwości jesteśmy stale do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania pełnej oferty naszych usług oraz otrzymania od nas szczegółowej wyceny.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z USŁUG ZIEMNYCH I BUDOWLANYCH FIRMY TS.MIELEWCZYK?

specjalistyczne i nowoczesny maszyny budowlane będące gwarancją szybkości i skuteczności realizowanych prac

świetnie wyszkolona kadra budowlana, która posiada odpowiednie wykształcenie techniczne i doskonałe umiejętności operowania maszynami zgodnie z przepisami bezpieczeństwa

konkurencyjne ceny usług ziemnych i budowlanych

profesjonalne doradztwo i wsparcie na każdym etapie prac ziemnych i budowlanych dla wszystkich klientów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

Józef Mielewczyk

tel: 602637135